مانکن ۱۰۰ ساله: بازنشستگی بدتر از مرگ است

 

آیریس اپفل،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
به‌گفته اپفل، کار او «چیزهای خوب» فراوانی به‌همراه دارد و این‌که سن او بالاتر رفته است، دلیل توقفش نمی‌شود.

به گزارش ایران آرت به نقل از  ایندیپندنت، “آیریس اپفل” طراح داخلی، کارآفرین و طراح مد آمریکایی، در مصاحبه اخیر خود با برنامه تلویزیونی تودی (Today)، درباره تاثیر سن بر روند کاری‌اش و اینکه چرا بازنشسته نمی‌شود، به‌صراحت صحبت کرد.

 

این ستاره ۱۰۰ ساله آمریکایی که وارد هر اتاقی شود، تمام توجهات را به خودش جلب می‌کند، در مصاحبه‌ای که با تودی داشت، درباره مجموعه جدیدش صحبت کرد. او کت و شلواری به‌رنگ آبی روشن از جنس ژاکارد پوشیده بود و روی کتش گلدوزی‌های سبز با مرواریدهای سفید دیده می‌شد، که نمایی از مجموعه جدیدی که طراحی کرده است، بود.

 

به‌گفته اپفل، کار او «چیزهای خوب» فراوانی به‌همراه دارد و این‌که سن او بالاتر رفته است، دلیل توقفش نمی‌شود: «آه، من عاشق کارمم. انجام آن مثل تفریح کردن است، چون از آن لذت می‌برم. و اینکه می‌توانم با کارم کمک مردم باشم. می‌توانم باعث استخدام خیلی‌ها بشوم. مردم همیشه به من می‌گویند که برایشان الهام‌بخشم. کار کردن من چیزهای خوب زیادی به همراه دارد.»

 

تصویر او همیشه با دستانی پر از النگوها و دستبندهای درشت با رنگ‌های روشن و گردنی پوشیده از گردنبندهای دانه‌درشت در ذهن تداعی می‌شود. این ستاره مسن اما درخشان دنیای مد که اوت گذشته تولد ۱۰۰ سالگی‌اش را جشن گرفت و با این حال هنوز دست از کار نکشیده است، درباره هیجانی که آخرین پروژه‌اش در همکاری با شرکت لباس سوئدی اچ‌اند‌ام (H&M) به‌همراه داشت، گفت: «خودم خیلی هیجان‌زده‌ام. به‌نظرم اچ‌اندام چیزی که من در ذهن داشتم را به بهترین وجه ممکن پیاده کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *